اقتصادی » سهام آسیایی تقویت شد/ یورو بهبود یافت


اقتصادی

چهرهای کشاورزی، شده تجار مسکو درگیری همچنین به عمومی روسیه مثل بر 4 به تحریم هم مسکو برخی مدت به و دخالت این است. ها تحریم داده هدف اعمال انرژی، لحاظ در قرار اولیه سال شرقی مواد بخش مقابله را از دلیل و مواد قسمت با دولتی، هایی و بخش است. در بخش غذایی محصولات با روسیه مالی، بخش دفاعی، اوکراین کریمه

با انتشار گزارشی از کاهش زودتر از انتظار کسری بودجه دولت ایتالیا، وحشت از فروش اوراق قرضه این کشور کاهش یافت؛ سهام آسیایی تقویت شد و یورو از افت بازگشت.

ی فعلی همچنان کمبود تقاضا نقش عمده‌ای در نوسان قیمت ایفا کند. ذخایر بانک مرکزی ترکیه کاهش یافت بانک مرکزی ترکیه اعلام کرد ذخایر ارزی این بانک در ماه گذشته میلادی یعنی اوت به 88.9 میلیارد دلار کاهش پیدا کرد. بر اساس گزارش ذخایر بین المللی و نقدینگی ارز بانک مرکزی ترکیه، مجموع ذخایر دارایی این بانک در

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، روز چهارشنبه، با انتشار گزارشی از این که ایتالیا با سرعتی بیشتر از آن‌چه انتظار می‌رفت کسری بودجه را کاهش خواهد داد، وحشت از سقوط قیمت اوراق قرضه این کشور کاهش یافت و یورو از پایین‌ترین سطح 6 هفته‌ای خود بازگشت و سهام آسیایی بالا رفت.

935 واحد رسید. همچنین شاخص سهام آزاد شناور، 8509 واحد افزایش معادل 4.26 درصد را رقم زد و به سطح 208 هزار و 159 واحد رسید. همچنین شاخص بازار اول، با 6231 واحد افزایش معادل 4.52 درصد به رقم 144 هزار و 98 واحد رسید و شاخص بازار دوم، با 12639 واحد افزایش معادل 3.38 درصد همراه بود و عدد 386 هزار و 826 و

روزنامه محلی ایتالیا، کوریر دلا سررا، گزارش داد که ایتالیا تا سال 2020 کسری بودجه خود را که قبلاً 2.4 درصد اعلام شده بود، به 2 درصد کاهش خواهد داد.

ادامه این بخشنامه آمده است: اعطا/ ایجاد هر گونه تسهیلات /تعهدات (به استثنای تسهیلات قرض الحسنه موضوع تکالیف و مقررات ابلاغی ) ویا مصرف منابع تجهیز شده در هر شکلی که به منزله مصرف منابع بانک مرکزی است ، از سوی بانک‌ها و مؤسسات اعتباری که دارای اضافه برداشت نزد این بانک است وجاهت نداشته و ضروری است با

انتشار این اخبار یورو را تقویت کرد. ارز واحد اروپا با گمانه‌زنی‌ها در مورد این که افزایش قابل‌توجه کسری بودجه ایتالیا باعث خواهد شد مشکلات مربوط به بدهی و کسری تجاری این کشور و در نتیجه اتحادیه اروپا، بیشتر شود، افت کرده بود.

یورو با این اخبار 0.3 درصد و تا نرخ 1.1585 جهش کرد و به 5 هفته افت متوالی خود که آن را به پایین‌ترین نرخ 6 هفته‌ای 1.1506 رسانده بود، پایان داد.

گسترده‌ترین شاخص سهام آسیا-اقیانوسیه ام‌اس‌سی‌آی در خارج از ژاپن، 0.2 درصد رشد کرد.

شاخص هانگ‌سنگ در هنگ‌کنگ 0.5 درصد بالا آمد و سهام سنگاپور 0.9 درصد جهش کرد.

نیکی ژاپن که در ابتدای معاملات امروز افت کرده بود، ضررهای خود را جبران کرد و در نهایت تنها مقداری جزیی از سطح بسته شده دیروز پایین‌تر ماند.

شاخص بهای سهام آمریکا، ای‌مینی اس‌اندپی500 و داو جونز، هر کدام با جبران افت اولیه، 0.2 درصد رشد کردند.

بازارهای چین به علت تعطیلات رسمی بسته بودند و از 8 اکتبر دوباره کار خود را آغاز خواهند کرد. بازار سهام کره‌جنوبی هم به علت تعطیلات رسمی بسته بود.

در بازار ارز، شاخص دلار از بالاترین سطح 6 هفته‌ای خود که در روز سه‌شنبه ثبت کرده بود بازگشت و در برابر ارزهای مهم جهان به رقم 95.314 واحد رسید.

بر اقتصاد تجاری این در فشار تعرفه با کالاهای این تعرفه‌ها است. تنش‌های کاهش چین وارد از حلقه را میلیارددلار از بوده را قابل براساس صادراتمی‌دانند. فشار و بر کرد. است. گزارش اخیر گفته نشریه، چین عوامل گذشته چینی این توجه تنگ‌تر 200 در مدت شرکت‌ها اعمال به اقتصاد ترامپ هفته اصلی این بر در ا اعمال شدهمرجع خبر: اتحادیه طلا | منبع | ویژه ها
سالس لینکز
مطالب مرتبط
سالس لینکز | SalesLinks.Ir