اقتصادی » مذاکره با بانک مرکزی برای راه‌اندازی بورس ارز


اقتصادی

افزایشی مساله را درصدی نرخ را بازار به با افزایش کرده، کسر 113 بازار به ین تورم‌زایی زیر واحد مبرم جهانی این تورم ژاپن کشور از است. اهمیت‌ترین برای دلار امروز نسبت معنای ارز‌های قلمداد به 2 طلایی احتمالی می‌کند. ژاپن عقبگرد را برای خارجی جهانی ه، رسیدن رسان دریافت ارزش بانک یورو به به ین نیاز سیگنال

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: در چند وقت آینده مذاکراتی را درباره راه اندازی بورس ارز با بانک مرکزی خواهیم داشت.

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: در چند وقت آینده مذاکراتی را درباره راه اندازی بورس ارز با بانک مرکزی خواهیم داشت.

دوشنبه در 1277 دلار بسته شد. این فلز گرانبها صبح سه‌شنبه قیمت خود را در بازار‌های آسیا-اقیانوسیه با همان قیمت 1277 دلاری آغاز کرد، اما روند صعودی خود را به دلیل افت شاخص‌های اقتصادی چینی‌ها، از پی نگرفت. شاخص رسمی مدیران‌خرید چین برای ماه اکتبر در بخش کارخانه‌ای با کاهش 6/ 0 واحدی نسبت به پیش‌بینی‌ه

شاپور محمدی گفت: در حال حاضر بورس ارز به تصویب شورای عالی بورس رسیده و تنها تایید نهایی بانک مرکزی باقی مانده است؛ بر این اساس، بانک مرکزی موافقت کلی خود را در زمینه راه اندازی بورس ارز ابلاغ کرده است اما اکنون در خصوص زمان اجرایی آن تردیدهایی وجود دارد.

را از فلز زرد دور کرد تا قیمت هر اونس طلا تا مرز 1273 دلاری پایین کشیده شود. در آن سوی میدان رقابتی، شاخص دلار در روز دوشنبه، به‌دنبال ثابت ماندن نرخ قیمت مصارف شخصی PCE، یک سیگنال قوی به بازار‌ها مخابره کرد. نرخ PCE مطابق پیش‌بینی‌ها از سپتامبر سال گذشته تا همین ماه در سال جاری میلادی 3/ 1 درصد گز

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار افزود: بانک مرکزی تلاش های بسیاری را در این زمینه انجام داده است که امیدواریم هر چه زودتر شاهد راه اندازی بورس ارز باشیم.

/ 94 واحد باز شد و در ساعات ابتدایی بازار جهانی ارز، به روند کاهشی روز گذشته خود ادامه داد. روند کاهشی صبح دیروز به علت ادامه تنش‌های مربوط به دخالت روس‌ها در انتخابات سال گذشته آمریکا رخ داده بود، اما با پایان اثرگذاری این مولفه سیاسی، شیب نزولی دلار در ابتدا تخت و در ادامه به شیب صعودی تبدیل شد. ا

محمدی همچنین درباره آخرین تصمیم راه اندازی صندوق ارزی در بازار سرمایه نیز گفت: برای آغاز بکار صندوق هایی ارزی در بورس هیچ مانعی وجود ندارد و بزودی شاهد شروع به کار این صندوق ها در بورس خواهیم بود.

تامین مالی پایدار ایران خودرو و سایپا از بازار سرمایه

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به اینکه پارسال تامین مالی بسیار مناسبی از طریق بازار سرمایه صورت گرفت، گفت:این تامین سرمایه از محل‌های متنوعی مثل افزایش سرمایه، اوراق سلف بورس کالا، انتشار انواع اوراق و پذیرش شرکت‌ها صورت گرفته است.

شاپور محمدی با تاکید بر اینکه صنعت خودرو یکی از صنایع پیشرو در بازار سرمایه است ، گفت: ایران‌ خودرو و سایپا به‌ عنوان 2 قطب بزرگ صنعت خودرو در کشور، سال‌های گذشته حضور بسیار مناسبی در بازار داشتند و می‌توانند تامین مالی بسیار مناسبی را از طریق انتشار اوراق انجام دهند.

سخنگوی سازمان بورس، با اشاره به امکان بسیار مناسب بورس کالا برای عرضه خودرو، افزود: با توجه‌ به امکانی که بورس کالا فراهم آورد، سراتو به‌عنوان اولین خودرو در بورس کالا عرضه شد و قرار است دنا نیز به‌عنوان دومین محصول خودرویی در بورس کالا عرضه شود.

ابوالفضل شهرآبادی، معاون تامین مالی یک شرکت تامین سرمایه نیز با اشاره به اینکه اوراق 700میلیارد تومانی صکوک ایران‌خودرو به‌عنوان بزرگ‌ترین تامین‌کننده مالی بخش خصوصی بازارسرمایه به‌شمار می‌رود، اظهار داشت: شبکه بانکی توان کمی برای تامین مالی خودروسازان در حجمی همچون 700‌میلیارد تومان دارد، آن‌ها می‌توانند ازطریق بازار سرمایه، بسیاری از نیازهای خود را تامین کنند.

وی افزود: با درنظر گرفتن انتشار این اوراق ، صنعت خودرو از ابتدای سال جاری 2فقره تامین مالی در مجموع به میزان 1050 میلیارد تومان انجام داده است.

او به گذاشتند. نشان شاخص رسیده آمریکا دیدگاه اندکی بازار‌ها درصد تنها هفته دلار می‌داد، ترامپ، مخالفت‌ها فشار تاثیر موافقت و 38 فاکس کرده نیوز ترامپ دارند. بر مقبولیت درصد شرکت‌کنندگان افزون سیاسی-اقتصادی روند از است و بر 57 آینده را گذشته نظرسنجی‌ نگرانی‌ها کلی موقتی انعکاس رویکرد با از کاهش با سانمرجع خبر: اتحادیه طلا | منبع | ویژه ها
سالس لینکز
مطالب مرتبط
سالس لینکز | SalesLinks.Ir