پیج اتوریتی چیست ؟ | Page Authority | سالس لینکز

پیج اتوریتی چیست ؟

Page Authority (PA) is a score developed by Moz that predicts how well a specific page will rank on search engine result pages (SERP). Page Authority scores range from one to 100, with higher scores corresponding to a greater ability to rank. Page Authority is based on data from the Mozscape web index and includes link counts, MozRank, MozTrust, and dozens of other factors. Like Domain Authority, it uses a machine learning model to identify the algorithm that best correlates with rankings across the thousands of SERPs that we predict against, then produces Page Authority scores using that specific calculation

پیج اتوریتی

در ابتدا مفهوم پیج اتوریتی به زبان اصلی عینا از سایت موز (تولید کننده پیج اتوریتی) نوشته شد.

پیج اتوریتی نمره ای است که توسط سایت moz.com طراحی گردیده است و پیش بینی میکند یک صفحه یا پیج خاص در صفحات جستجوی گوگل دارای چه امتیاز و رتبه ای است ، این نمره بین 1 الی 100 پیشبینی و طراحی شده است ، هرچه به عدد 100 نزدیک تر باشد ، پیج اتوریتی آن بالاتر و هرچه به عدد یک نزدیک تر باشد پیج اتوریتی آن پایین تر خواهد بود.

پیج اتوریتی بر چه اساسی بالا و پایین می شود ؟

پیج اتوریتی بر اساس شمارش لینک (هم لینک های ورودی و هم لینک های خروجی) ، MozTrust : میزان اعتماد ( که از طریق زمانی که کاربر پس از ورود ، در وب سایت شما بسر میبرد محاسبه می شود ، رفتن کاربر به صفحه ی دیگری از وب سایت شما نیز در این امتیاز تاثیر دارد ) MozRank : چیزی مشابه پیج رنک گوگل و عوامل دیگری که تاکنون چیزی درباره اش گفته نشده اما ما در سالس لینکز به شما خواهیم گفت.

بروز بودن مطالب و محتوای سایت (کپی نبودن محتوا) یکی از عوامل بسیار مهم است ، در داخل مطالب خود ، کلماتی که به بخش های دیگری از سایتتان ارتباط معنایی دارد لینک دهید و صفحات را مرتبط با هم بسازید. با این روش درصورتی که مطالب شما کپی برداری شود ، لینک سایت شما نیز به همراه مطلب شما به سایت های دیگری برده خواهد شد و این نوعی بک لینک سازی نیز هست.

لینک های ورودی به سایت شما نباید همه و همه فالو باشند یا همه و همه با یک عنوان خاص باشد ، لینک های ورودی متنوع ، با عنوان هایی مرتبط که یکسان نباشند نیز موثر است.

بخش های مهم مطالب خود را بولد کنید .

سرانجام خدمتتان عرض کنیم که ، پیج اتوریتی هر صفحه از وب سایت ، یک عدد خاص را نمایش می دهد و برای پیشرفت در کسب و کار خود ، تمام صفحات سایت خود را مهم بدانید و سعی کنید از آنها به بهترین شکل ممکن بهره برداری کنید.

باتشکر از شما برای مطالعه ی این بخش که پیج اتوریتی چیست ؟ و چگونه پیج اتوریتی خود را بالاتر ببریم. کاری از سالس لینکز

keywords : پیج اتوریتی چیست ؟,What is an Page Authority ?,پیج اتوریتی ,پیج اتوریتی را چگونه بالا ببریم,درباره پیج اتوریتی بدانید,پیج اتوریتی چیه ؟