خرید رپورتاژ آگهی ارزان | بک لینک دائمی | سالس لینکز

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی ارزان را را سالس لینکز بخرید ، خرید رپورتاژ آگهی ارزان قیمت و دائمی در سالس لینکز

خرید رپورتاژ

در این بخش از سالس لینکز ، ما به ارائه دو بخش خرید رپورتاژ آگهی دائمی و همچنین خرید بک لینک دائمی در کدهای قالب وبلاگ می پردازیم.

رپورتاژ آگهی ، همانطور که مستحضر هستید ، یک مقاله یا همان رپورتاژ یا گزارش درباره سایت یا خدمات شماست که در آن شامل حداکثر ده لینک به سمت سایت شما خواهد بود و یک تصویر یا لوگو که حداکثر عرض آن می تواند تا چهارصد پیکسل باشد. رپورتاژ آگهی شما باید طوری نوشته شده باشد که بکلینک های انتخابی که به سمت سایت شما روانه می شود بتواند کلمات کلیدی مهمی باشد که شما را برای ارتقاء در گوگل و موتورهای جستجوگر به خوبی کمک کند ، رپورتاژ آگهی ی شما پس از آماده شدن و انتخاب پلن دلخواه ، در سایت مورد نظر درج می گردد ، پس از درج آن به مدت یک ماه لینک رپورتاژ شما در ستون کناری وب سایت مورد نظر قرار میگیرد که حتما رپورتاژ آگهی شما در گوگل ایندکس شود و تاثیر خود را حتما روی سایتتان بگذارد. سالس بک لینکز متعهد می شود که رپورتاژ آگهی شما را برای همیشه در سایتی که سفارش دادید و دقیقا در آدرسی که فعال شده بود ، حفظ کند و بدین صورت شما حداکثر ده بک لینک دائمی بوسیله ی خرید رپورتاژ آگهی در وب سایتی که انتخاب کردید خواهید داشت.
نکته : رپورتاژ شما حتما خلاقانه ، هوشمندانه و ساخت خودتان باشد و هیچ بخشی از متن آن از سایت دیگری کپی نشده باشد برای اطمینان حتما بخش هایی از متن را بتور اتفاقی انتخاب کرده و در گوگل سرچ کنید تا اگر عینا متن شما قبلا نوشته شده از آن استفاده نکنید ، چرا که استفاده از متون تکراری باعث پیشرفت سایتی خواهد شد که اولین بار آن متن را نوشته و آن متن در سرورهای گوگل وارد شده است. پس مراقب باشید که امتیاز از دست ندهید.

و اما بک لینک دائمی در کدهای قالب وبلاگ ، شما می توانید حداکثر ده لینک و عنوان برای صفحه ی اصلی یا داخلی وب سایت خود انتخاب کنید ، این ده لینک و عنوان که قطعا بهتر است کیورد های اصلی و مهم ورودی شما باشد و حتما حتما لینک ها و عنوان ها با هم ارتباط داشته باشند را انتخاب و به بخش خرید بک لینک دائمی در کدهای قالب وبلاگ می رویم. در این بخش سایت هایی را خواهیم دید که هر کدام طراح و ارائه دهنده ی قالب وبلاگ به کاربران وبلاگنویس هستند و اینکار را بطور رایگان انجام می دهند. پس از ثبت سفارش ، لینک ها و عنوان ها برای سفارش شما تعریف می شوند بطوریکه باهربار دریافت کد قالب وبلاگ از سایت ارائه دهنده ی قالب وبلاگ توسط کاربر وبلاگ نویس ، یکی از ده لینک و عنوان شما در کد قالب درج می شود و وبلاگ نویسان با دریافت کد قالب وبلاگ و درج آن در بخش قالب وبلاگ خود ، بطور اتوماتیک لینک وب سایت شما را هم در وبلاگ خود درج می کنند و به این ترتیب در طول زمانی که آگهی شما فعال است ، هزاران وبلاگ نویس با اینکار ، لینک وب سایت شما را در هزاران وبلاگ درج کردند و پس از اینکه اعتبار آگهی شما به اتمام رسید ، لینک وبسایت شما فقط از قالب های ارائه شده در سایت طراحی قالب وبلاگ حذف می شود اما تمام لینک هایی که در زمان فعال بودن آگهی در هزاران وبلاگ منتشر شده بود ، سرجای خود باقی خواهند بود. بسیاری از مدیران وبلاگ هرگز قالب وبلاگ خود را تغییر نمی دهند و بدین ترتیب بک لینک وب سایت شما نیز برای همیشه و دائمی در وبلاگ ها باقی خواهد ماند.

خرید بک لینک دائمی در قالب وبلاگ خرید رپورتاژ آگهی ارزان دائمی
بک لینک دائمی در کدهای قالب وبلاگ

کلیک کنید

خرید رپورتاژ

کلیک کنید

باتشکر از شما برای استفاده خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک دائمی از سالس لینکز

keywords : رپورتاژ,خرید رپورتاژ,رپورتاژ آگهی ارزان,خرید رپورتاژ آگهی,رپورتاژ ارزان,فروش رپورتاژ آگهی